Megérkezett a Zártosztály hamarosan megjelenő 'Hazatérek' című nagylemezének második előfutára, az 'Éltem, ahogy éltem'. Szemfüles - főleg a YouTube-on szörfölő - rajongók már ismerhetik a dalt (és a klipet is), ezzel a premierrel azonban hivatalossá vált, hogy a novemberben megjelenő CD-n az elsőként megismert címadó után ez a dal is is biztosan szerepel majd.
